Ga naar de inhoud
Let op: Om de gebruikerservaring op deze site te verbeteren gebruiken we cookies.

Nieuws

Arizona-pensioenhervorming: wat werkgevers en zelfstandigen moeten onthouden

De Arizona-regering heeft medio maart de laatste knopen doorgehakt over haar pensioenhervorming.

pensioen

Pensioenen: ondernemingszin wordt gestraft!

Het verhaal van Charles (77) in HLN laat niemand koud. Na een loopbaan van 42 jaar ontvangt hij een pensioen dat lager ligt dan een gemiddelde uitkering. "Had ik maar op de mutualiteit teruggevallen", zegt hij. Dat zo’n uitspraak de realiteit is, is een klap in het gezicht van elke ondernemer.

Andy Peelman centrale gast op gratis Ondernemerscafé Laakdal van 7 mei: schrijf nu in!

Schrijf nu in voor het Ondernemerscafé in Laakdal met Andy Peelman als centrale gast!

ondernemerscafé

Ledenvoordeel in de kijker: Inzicht in de markt met Trends Top

Het kennen van de financiële gezondheid van de concurrenten, klanten, prospecten en leveranciers is essentieel voor elke ondernemer. Daarnaast is het cruciaal om de juiste prospecten in kaart te kunnen brengen. Dit is mogelijk dankzij Trends Top. NSZ heeft voor u een exclusieve ledenkorting onderhandeld op het abonnement van dit platform.

trends top

Ondernemerschap boomt, maar de uitdagingen blijven groot

Meer dan 130.000 ondernemers hebben zichingeschreven in de Kruispuntbank voor Ondernemingen (KBO) het afgelopen jaar. Hiermee groeit het totale aantal zelfstandigen in ons land gestaag verder, nadat het RSVZ begin vorig jaar al een record van bijna 1,3 miljoen actieve zelfstandigen optekende.

voorwoord

Hervormingen arbeidsrecht later in werking dan gepland

Verschillende hervormingen op de arbeidsmarkt zullen niet op 1 april kunnen ingaan, zoals gepland, maar op 1 juni. Dit geldt met name voor de afschaffing van het verbod op nachtwerk.