Betaal minder energie- en elektriciteitskosten dankzij onze groepsaankoop!

Categorie Algemeen
Betaal minder energie- en elektriciteitskosten dankzij onze groepsaankoop!

NSZ organiseert, samen met het studie- en adviesbureau AYA (het vroegere Zero Emission Solutions-ZES, waarmee NSZ eerder groepsaankopen organiseerde), exclusief voor haar leden een groepsaankoop van elektriciteit en gas. AYA is een onafhankelijk netwerk van vooruitdenkende Energy Managers dat jou als bedrijf helpt met een allesomvattend energiebeleid. Zo verminderen ze de impact van je energieverbruik op je bottom-line en op de planeet.

NSZ en AYA zorgen via de groepsaankoop voor een voordelig energiecontract. Hoe meer deelnemers, hoe groter de besparing kan zijn. Doe ook mee, want samen krijgen we goede prijzen!

Als je inschrijft, houdt AYA je via mail op de hoogte van de groepsaankoop.

Werkwijze

FAQ

Contact

Schrijf hier in

deel dit