Laatste kans om in te tekenen op onze groepsaankoop energie

Categorie Ledenvoordeel
Laatste kans om in te tekenen op onze groepsaankoop energie

Meer dan 600 leden hebben er ondertussen voor gekozen om hun energiefactuur te verlichten door deel te nemen aan onze vierde groepsaankoop energie. Misschien u ook al? Een verstandige beslissing is dat!

Bent u daarentegen nog niet ingeschreven, maar wel geïnteresseerd? Dan wordt het dringend tijd dat u werk maakt van uw inschrijving. U hebt nog tot 10 oktober om u te registreren voor dit mooi aanbod. Tegen begin november krijgt u dan, net zoals iedere ondernemer die zich al ingeschreven heeft, een individueel rapport waarin alle ontvangen offertes vergeleken worden, de beste keuze duidelijk aangegeven zal staan en het voordeel op jaarbasis voor u becijferd wordt.

Inschrijven kan op www.energiegroepsaankoop.be/nsz. Dat is dus, zoals gezegd, slechts mogelijk tot 10 oktober 2016.  Bij inschrijving engageert u zich enkel tot het laten bekijken of er voor uw verbruik geen goedkopere energieleverancier of -formule is. Finaal bent u uiteraard nog altijd vrij om al dan niet over te stappen. De groepsaankoop die we vorig jaar organiseerden, heeft in ieder geval mooie besparingen opgeleverd voor onze leden. Gemiddeld werd er maar liefst 23,5 procent bespaard op de kost voor elektriciteit en 26 procent op de aardgaskost.

U wil deelnemen aan onze groepsaankoop? Dat kan via www.energiegroepsaankoop.be/nsz
Uiteraard kan u ook steeds bij NSZ terecht voor verdere vragen via 02 217 29 28 of groepsaankoop@zeroemissionsolutions.com.

deel dit